Sayfalar

14 Haziran 2011 Salı

özlemişim

hey hey hey... ben geldim. aylardır giremediğim adresime ulaştım artık.. şükürler olsun sana ye-rebbim.

Adem buldum kendime ey okuyucu. 7 aydır beraberiz. bu sefer doğru eykek sanırım :P sözlendim, nişanlandım, temmuzda da evleniyorum.. aman Allahım bu ne büyük bir saadet :P.. yok anacım gene işin bokunu çıkartmak üzereyim. evlilik bana göre bir kurum değil. çok zor gibi duruyor uzaktan.. aklı olan bulaşmasın 3-5 yıl çıkın,gezin,tozun hatta zaman zaman aynı evde yaşayın ama o imzayı atmayın.parmağına yüksüğü geçirmeden önce 8 kere bi düşün arkadaş sonra dönüşü çok zormuş. derlerdi inanmazdım.

benim böyle konuştuğuma bakma sen. bebe çok iyi. bir dediğim iki olmuyor seviyor, sayıyor, değer veriyor, en önemlisi bende seviyorum. sorun şu evlilik korkutuyor beni. bir şekil yapcaz artık bu durumada alışmamaz farz olcek.

özlemişim buraları.en yakın zamanda geri gelcem anacım. bana dua et sorun çıkmadan halledelim şu durumu.

3 yorum:

  1. Y a oylede olmuyorkı evlenmessen bı 5 sene sonra kendını daha cok yanlız hısedecegımı dusunuyorum...!!! ıkı ucu ..oklu degnek

    YanıtlaSil
  2. la bebe bi geldin bi gittin? ne anladım ben bu işten? öyle bir parmak bal çaldın gittin oldu mu şimdi? oldu mu ya? sezenden sana geliyore bebeyim! gel de anlat hele noldu ne bitti?

    YanıtlaSil
  3. Yazılarınızı gityat.com ' da paylaşabilir, sitenizin tanıtımını yapabilir ve kendi kanalınızı kurabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmek bizi çok mutlu eder.

    YanıtlaSil