Sayfalar

26 Kasım 2009 Perşembe

Gündüz Düşleri


Günaydınn.....


hiç var olmamış bir dünyayı gerçek sananlar. bırakın ulan peşimiii..


Bu sabah çok güzel uyandım. yataktan kalkmak gelmedi hiç içimden. iş yerleri yarım gün çalışıyorlar ve ben bu yarım günlük hakkımı öğleden sonra kullansam diye cekoyu aradım. tabiki tepkisi malumunuz ..istifanı mı veriyosun anlamadım oldu. yok ya şaka yapıyorum geldim geldim ve kapadım telefonu. yüzümde yastık izi ayılmaya hazırlandım. yarı uyanık otobüse yetişmeye çalışıyorum her sabahki hallerim ayakkabılarımı bağlamadan çıkmışım. otobüste hallederiz dedim ama fırsat kalmadan kapaklandım merdivenlere :)) ben çok gülerim düşene ve düştüğümde.. biliyordum bir gün bu ipcikler yüzünden başıma geleceği.. neyse motora kadar kazasız belasız gidebildim.


karşımda sırtı bana dönük gazetesi, bana açık bir amca ve gazetenin koca başlıkları burnumun direğini sızlattı. bir intihar başlığı ve adamın son sözleri şu ULAN PARA ÖBÜR DÜNYADA DA KARŞIMA ÇIKMA... ne hallere geldik ya her gün lidyalılara küfür türetmekten küfür hazinem genişledi. Asurlular da olabilir iki soyada sövüyorum. yatcak yerleriniz yok ulan sizin. ne bu kağıt parçalarına olan arzumuz? nedir bu bitmek tükenmek bilmeyen tüketme isteğimiz..?? parasız ve namsız hiç bir olayı halledemememiz nedir bu bağımlılıklarımız? sor bana okuyucu.. haydi sor sor.. parasız yapabilir misin? diye. yok kardeşim çok geç kaldım. zamanında evde otursaydım bunlar başıma gelmezdi ne güzel her şeyden bir haber borçsuz, sorunsuz, aza kanaat eden çok istemiyen bir kişilik olurdum. ama şimdi çağırıyorsun beni günaha ULAN PARA sen şeytan mısınnn..?


On dakikalık karşıya geçiş yolculuğum var gazetenin arka sayfasını çevirdi amcam. yine büyük bir başlık TERASTA SEKS size yemin ediyorum yanımda ki ve çaprazımda ki er kişileri görmeniz lazım hepsi bir horoz kıvamında dikildiler. benim gözlerim ise onlarda. nasıl zevkli oluyor onların o salak hallerini görmek.. :) adamlar zevke gelecek neredeyse yuh be dedim. Eykeklerrr size soruyorum neden böylesiniz ? neden bu kadar doyum hazineniz kıt? hiç doymuyorsunuz. motor yanaşana kadar hepsi pür dikkat fotoğrafa baktı hepsini analiz ediyoruz birtek yazıyı okuyan yok :)) başlıktaki seks'e aldırmayın fotoğrafta bir er ve bir hatun kişi öpüşüyorlar. abartılı bir başlık atmış yazan. ama haklıda nasıl ilgi çekeceğini çok iyi biliyor. ah ah

yurdum erkeği nasıl hayaller kurdu kimbilir zihninde. o engin fantezilerini nerelerden geçirdi kim bilir..2 yorum:

 1. eheh buna ne denir biliyosun değil mi :)
  hayallerde yaşıyor bazı i...'ler :)
  noktaları doldurdun sen ;)

  ayrıca nerelerdesin yavru :)

  mimledim seni :D

  YanıtlaSil
 2. nasıl göremedim ben bunuuu :)))


  ibnelerrrr :)) doldurdum hemen

  YanıtlaSil