Sayfalar

29 Haziran 2010 Salı

Durmam Artık Ben Yerimde...


son 5 gün hadi bağalımmm.. falcı teyzede öle dedi (: 5 gün 5 hafta 5 ay.. 5 yıl olursa zıçtık.

çok bunaldım yaa.. deniz, kum, güneş ve bıldırcınlarrr bekleyin bebeğim ben geliyorumm..

bütün hazırlıklarımı tamamladımm çooğğ eğlencem çoğğ inanıyorum. arkadaşların hepsi çift çift geliyor allahım yaa tatile manitayla gidilirmi kardeşim rahat rahat takılmak varken. çok tahammülsüz oldum çok. bıldırcın bıldırcın diye bağırındığıma bakma, geleni istemiyorum. kendi egomu tatmin edip bırakıyorum. ben böyle değildim inan eskiden (: aldattığım eykekleri saymazsak /: aman napim onlarda ayarsızdı yani. benim suçum yoktu ( çok pis bok atarım).

eniştem, arkadaşını getircekmiş kaynaşalım diye. ben hangi eykekle kaynaşmışım onunla kaynaşayım. enişim sen yorma kendini. 10 günlük birini bulur kaynaşır, dönerkende veda busemi konudurup telefonumu verip ne ararım nede aradığında açarım (: var bir bozukluk ama yapcak bişey yok //: ruhum manyak..


ben aşkı; çiçek, böcek, güneş, bulut sanmışım. ( çakma dalaylamayım) (((= varmı hala böyle arkadaşlar aramızda? aşkı çiçek böcek sanan.. yok arkadaşlar böyle bir aşk. aysel gürel dalga geçmiştir büyük ihtimal.

hee.. bu arada Defne Samyeli'ne hayatta başarılar diliyorum. sevmiyordum o kadını son zamanlarda lakin bir anda kanım kaynar gibi oldu hehehehe.. vardır elbet bir sebebi. kaderin önüne geçemiyoruz. du bakalım neler görücez.. beklediğim olaylar bunlar değil ama onlarında zamanı ver elbet..


durmam artık ben yerimde
keşfettim hayat benim elimde :PP
2 yorum:

 1. siyammmmm :))

  hahahaaa
  aynen öle yap valla kaynaşma kimseyle.
  yaz aşkı iyidir.

  bomba gibi dön.
  havadisleri yazarsın.
  aman deyim busemi kondurup dönücim felan derken kaptırma kendini.

  yaz da yapılan yaz da kalır...
  vegastı o gerçi amma olsun :)))

  YanıtlaSil
 2. hahahaha aynen absalomum. yok ya benden geçti bağlanmak falan. herkeşlere bağlanırsak halimiz ne olur demi ama?

  bomba gibi gelcem canım. vegasta yapılan istanbula gelmicek ((:

  YanıtlaSil